Ο Αλέκος Αλεξανδρής είναι ο νέος προπονητής στην ΑΕ Πάρου
Ο Αλέκος Αλεξανδρής ανακοινώθηκε ως νέος προπονητής της ΑΕ Πάρου, αντικαθιστώντας τον Γιώργο Μοστράτο, η νησιωτική ομάδα, που αγωνίζεται στην Α’ κατηγορία της ΕΠΣ Κυκλάδων.
Η ανακοίνωση της ΑΕ Πάρου:
Η Α.Ε. Πάρου ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Γιώργο Μοστράτο τον οποίο ευχαριστούμε για την προσφορά του στον σύλλογο. Προπονητής στην ομάδα αναλαμβάνει ο καταξιωμένος διεθνής ποδοσφαιριστής και προπονητής Αλέξης Αλεξανδρής.