Τα προγράμματα play off και play out της Β' Εθνικής Μπάσκετ
Η κανονική περίοδος της Β’ Εθνικής Ανδρών ολοκληρώθηκε και η σκυτάλη περνά πλέον στα play off και στα play out.
Αναλυτικά τα προγράμματα κάθε ομίλου:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
05/04/23 18.00 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
05/04/23 17.00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 17.00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ (εάν χρειαστεί)
08/04/23 17.00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ (εάν χρειαστεί)
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 18.00 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ (εάν χρειαστεί)
12/04/23 17.00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ (εάν χρειαστεί)
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
05/04/23 19.00 Β’ ΚΛ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
06/04/23 20.00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 17.00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
09/04/23 13.00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 19.00 Β’ ΚΛ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (εάν χρειαστεί)
12/04/23 20.00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ (εάν χρειαστεί)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
05/04/23 17.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
05/04/23 17.30 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 17.00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (εάν χρειαστεί)
08/04/23 17.30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ (εάν χρειαστεί)
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 17.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (εάν χρειαστεί)
12/04/23 17.30 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (εάν χρειαστεί)
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
05/04/23 18.00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
05/04/23 17.00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 17.00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ (εάν χρειαστεί)
08/04/23 17.00 ΑΓ. ΘΩΜΑ (ΑΜΑΡ.) ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 17.00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (εάν χρειαστεί)
12/04/23 17.00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ (εάν χρειαστεί)
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
05/04/23 17.00 NEO IΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.
05/04/23 17.00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 18.00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝ.
08/04/23 17.00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ (εάν χρειαστεί)
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 17.00 NEO IΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. (εάν χρειαστεί)
12/04/23 17.00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET (εάν χρειαστεί)
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
05/04/23 17.00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒ.- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
05/04/23 17.00 ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 17.00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒ. (εάν χρειαστεί)
08/04/23 17.00 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ–ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡ.
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 17.00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒ.- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (εάν χρειαστεί)
12/04/23 17.00 ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (εάν χρειαστεί)
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
05/04/23 20.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
05/04/23 18.30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 17.00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (εάν χρειαστεί)
08/04/23 17.00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 20.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. (εάν χρειαστεί)
12/04/23 18.30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (εάν χρειαστεί)
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/23 20.00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
05/04/23 17.00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
2η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
08/04/23 17.00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΕΚΑ (εάν χρειαστεί)
08/04/23 17.00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΧΑΝΘ
3η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
12/04/23 17.00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (εάν χρειαστεί)
12/04/23 17.00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ (εάν χρειαστεί)