Απίστευτα επεισόδια στο Καραϊσκάκη μετά το Ολυμπιακός-ΑΕΚ!

Επεισόδια ξέσπασαν στο «Γ. Καραϊσκάκης», καθώς μετά την πρώιμη λήξη κατόπιν... αιτήματος Βαγγέλη Μαρινάκη του Ολυμπιακός-ΑΕΚ στο 1-3, οπαδοί εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο.

Όταν η Ένωση έφτασε στο 3-1 με τον Μάνταλο, ο Βαγγέλης Μαρινάκης βρέθηκε πλησίον του αγωνιστικού χώρου και ζήτησε με νοήματα των χεριών του από τον διαιτητή να λήξει την αναμέτρηση δίχως να έχουν παιχτεί τα επτά λεπτά των καθυστερήσεων - με τον Κώστα Καραπαπά να βρίσκεται κι αυτός εκεί.

Στην προσπάθεια να συνεχιστεί ο αγώνας, άνθρωποι των γηπεδούχων πετούσαν μπάλες στον αγωνιστικό χώρο (!) με αποτέλεσμα ο Μάσα να διακόψει το ματς και να στείλει τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια.
Τότε υπήρξε εισβολή οπαδών στον αγωνιστικό χώρο, τους οποίους επιχείρησαν να απομακρύνουν αστυνομικές δυνάμεις κάνοντας χρήση χημικών ουσιών.